Rahvaleht ootab kaastöid

Selleks, et kogukonna elu ja tegemisi kajastada, ootab Türi Rahvaleht e-posti aadressile  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  või postiaadressile Türi, Kohtu 2, 72215 kaastõid kõigilt lugejatelt.

Oluline saadetud lugude puhul on see, et nad omaksid ka veel ilmudes uudisväärtust, see tähendab, et lugejad saaksid sealt enda tarbeks vajalikku ja värsket teavet. Kuna ajaleht ilmub meil vaid kord kuus, siis ei maksa pahandada kui vanemad uudised välja kipuvad jääma või kõik uued ära mahtuda ei taha.

Kuna leheruum on piiratud ning alati ei õnnestu kõiki kirjatükke ajalehte mahutada, siis avaldame uudislood Türi valla online-uudiste lehel www.tyri.ee. Türi Rahvalehe vallavalitsuse leheküljed koostab toimetaja Silvi Lukjanov, ülejäänud sisuosa ja reklaamide eest vastutab tegevtoimetaja Teet Reier. Info toimuvate ürituste kohta saatke ka kultuurikalendri koostajale Katrin Soometsale aadressile  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .