Türi Rahvaleht tootis advokaadibüroole erilehe

Türi Rahvalehe toimetus tootis maineka advokaadibüroo Glikman & Partnerid tegutsemise 20 aastapäevale pühendatud ajalehe. 

"Valisime Türi Arengu Sihtasutuse advokaadibüroo lehe loomise partneriks seepärast, et sattusin ISSUU veebikeskkonnas lugema ja vaatama Türi Rahvalehte ning olles tutvunud ka paberväljaandega oli selge, et tegemist on igati kvaliteetse tööga. Samuti pakkus sihtasutus ka konkurentsivõimelist hinda võrreldes teiste osalenud kirjastajatega. Oleme koostöö ja lõpptulemusega väga rahul," selgitas partneri valikut Siim Mägi advokaadibüroost Glikman & Partnerid. 

Juubelilehe tiraaž on 3000 eksemplari ja see saadetakse büroo klientidele nii Eestis kui välismaal. Täisvärvilise lehe sisumaht on 12 lehekülge ja selle trükib Türi Rahvalehe partner AS Kroonpress. Veebis saab lehte lugeda aadressil http://issuu.com/tyrirahvaleht/docs/glikmanpartner.

Advokaadibüroo Glikman & Partnerid (www.blslawfirm.com) on Eesti üks juhtivaid äriõigusele ja kohtuvaidlustele spetsialiseerunud advokaadibüroosid. Büroo kuulub Eesti, Läti ja Leedu advokaadibüroosid ühendavasse gruppi Baltic Legal Solutions (BLS). Grupis töötab ligi 100 juristi ja advokaati, kes nõustavad nii rahvusvahelisi kui kohalikke ettevõtteid kõigis Baltikumi äriõigust ja kohtuvaidlusi puudutavates küsimustes.

 Tagasi Türi Rahvalehe esilehele

Leht Sinu postkastis

Türi Rahvaleht ilmub iga kuu esimesel neljapäeval tasuta kõikidesse Türi valla postkastidesse. Eesti Post jaotab laiali 6500 lehte. Kodubüroodega ettevõtjad on Eesti Postis kirjas füüsilisest isikutest saajatena. Juhul kui Türi Rahvaleht ei ole sinu postkasti saabunud, siis kirjuta meile sellest teet.reier@tyri.ee.

Saada meile oma uudis

Kui on mõni teema, mis sinu arvates vääriks leheveergudel kajastamist või tead mõnda huvitavat uudist, siis saada see toimetuse aadressile: rahvaleht@tyri.ee. Soovi korral toimetus saatja isikut lehes ei avalda.

Türi valla online-uudised

Türi Rahvaleht ilmub üks kord kuus esimesel neljapäeval, kuid Türi vallas toimub iga päev midagi huvitavat ja Türi vallavalitsus edastab ka ametlikke teadaandeid. Kõiki uudised ja teadaandeid on võimalik lugeda ning pildigaleriist pilte vaadata lehel www.tyri.ee.