Türi Rahvalehe kõik paberväljaanded on arhiveeritud Türi Raamatukogus. Vaata kontaktandmeid siit.

Kuuluta ja reklaami Türi Rahvalehes, sest seda loevad Türi vallas kõik!• Tiraaž on 6500 eksemplari, erilehtede puhul suuremgi
• Paberväljaande lugejaid on 11000 inimest, neile lisanduvad veebiversiooni lugejad
• Leht ilmub kuu esimesel neljapäeval tasuta igasse Türi valla postkasti

 

Türi Rahvalehe reklaamide hinnakiri

 

Reklaamid ja kuulutused saatke avaldamiseks aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Küsimuste korral võtke ühendust tegevtoimetaja Teet Reieriga telefonil 5133385. Suuremahuliste failide edastamiseks saadab tegevtoimetaja teile Türi Rahvalehe FTP aadressi.

Türi Rahvalehe ajalugu

Türi Rahvalehe esimene number ilmus 19. juunil 1989. aastal. Sellest ajast alates on Türi linna ja valla rahvale armsakssaanud lehe väljaandmisel olnud tegevad järgmised tublid inimesed:

Peatoimetajad: Olev Kenk, Krystyne Richardt, Glaidi Aasrand, Ülo Rood, Anu Bollverk, Arnika Tegelmann, Lii Sammler, Merit Männi ja Teet Reier.
Toimetajad: Elin Kalda, Anneli Kenk, Arnika Tegelmann, Einar Hiob (Valla Elu), Getter Lukjanov (Koolielu) ja Ants Oidekivi.
Sporditoimetajad: Mati Sadam, Silvi Lukjanov, Laura Rahe, Veiko Valang.
Küljendajad: Anneli Kenk, Elin Kalda, Enn Heinsoo, Arne Värk, Greeger Eensalu.
Müügijuhid: Urve Eensalu, Oksana Tkatš, Kaidi Ehamäe, Arvo Saad ja Piia Kuldpärg.
Kaasautorid: Jaan Pehk, Ülle Kuldkepp, Rene Viljat, Laine Sinikas, Mai Meesak, Siivi Kori, Kaarel Aluoja, Linda Härmaste, Edith Ruisu, Silvi Lukjanov jt.

Alates 30.04.2010 on Türi Rahvalehe väljaandjaks Türi Vallavalitsuse asutatud Türi Arenduse Sihtsasutus. Leht ilmub tasuta Türi valla postkastidesse kuu esimesel neljapäeval. Leht on vormistuselt täisvärviline, sisumahuga 12 lehekülge, tiraaž on 5650 eksemplari. Lehte trükib AS Kroonpress ja levitab AS Eesti Post.

Türi Rahvaleht on alates ilmumispäeva hommikust täies sisumahus koos kuulutuste ja reklaamidega loetav ka kodulehel www.issuu.com/tyrirahvaleht

Türi Rahvalehte teevad

Tegevtoimetaja Teet Reier


Teet Reier

Tegevtoimetaja ja reklaamijuht
telefonid 3879717, 5133385
e-mail See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 
kerli rhede

Kerli Rhede

Korrektor
e-mail See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 

Leht Sinu postkastis

Türi Rahvaleht ilmub iga kuu esimesel neljapäeval tasuta kõikidesse Türi valla postkastidesse. Eesti Post jaotab laiali 5650 lehte. Kodubüroodega ettevõtjad on Eesti Postis kirjas füüsilisest isikutest saajatena. Juhul kui Türi Rahvaleht ei ole sinu postkasti saabunud, siis kirjuta meile sellest teet.reier@tyri.ee.

Saada meile oma uudis

Kui on mõni teema, mis sinu arvates vääriks leheveergudel kajastamist või tead mõnda huvitavat uudist, siis saada see toimetuse aadressile: teet.reier@tyri.ee. Soovi korral toimetus saatja isikut lehes ei avalda.

Türi valla online-uudised

Türi Rahvaleht ilmub üks kord kuus esimesel neljapäeval, kuid Türi vallas toimub iga päev midagi huvitavat ja Türi vallavalitsus edastab ka ametlikke teadaandeid. Kõiki uudised ja teadaandeid on võimalik lugeda ning pildigaleriist pilte vaadata lehel www.tyri.ee.

Türi Rahvaleht teatab